Wersje językowe
Jak zamontować zegary DIY
23.jpg

Co warto wiedzieć przed montażem?

Na początku chciałbym uspokoić wszystkie zmartwione Panie z którymi często rozmawiam - tak, bezproblemowo poradzicie sobie z montażem naszego zegara! Oczywiście w opakowaniu znajduje się obrazkowa instrukcja "krok po kroku". 

Nasze nowoczesne zegary naprawdę nie mają dużych wymagań; wystarczy płaska powierzchnia, no i trochę miejsca na  ścianie. Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, że przy farbach lateksowych czasami musimy wspomóc się klejem który można znaleźć w naszym sklepie. 

.

Okej, to jak ten montaż wygląda?

Montaż zaczynamy od rozłożenia sobie wszystkich elementów na podłodze lub na stole. Ołówkiem zaznaczamy sobie na ścianie miejsce gdzie chcemy by znajdował się nasz mechanizm, czyli środek zegara. 

Kolejnym krokiem jest powieszenie w wyznaczonym punkcie mechanizmu (narazie bez wskazówek) i za pomocą specjalnej linijki odznaczamy miejsca w których będą nasze cyfry. Dzięki otworom w szablonie w które wkładamy bolec od mechanizmu montaż jest bardzo precyzyjny. 

Przedostatni krok to przyklejenie cyfr w wyznaczonych punktach - należy tutaj uważać ponieważ cyfry trzymają się bardzo mocno. 

/

Ważna wskazówka!

Jeśli się pomylimy i chcemy poprawić cyfrę należy użyć suszarki aby zeszła bezinwazyjnie ze ściany. Przed jej ponownym przyklejeniem dobrze jest skorzystać z dodatkowego kleju tak aby cyfra nie odpadła nam w przyszłości 

Teraz pozostaje nam przykręcić wskazówki i pozdejmować folię zabezpieczającą z cyfr. 

/

A tak nasz zegar może finalnie wyglądać

.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl