Wersje językowe
Nowoczesny zegar - dlaczego warto?
25.jpg

Nowoczesne zegary ścienne w 3D

Dzisiaj trochę o tym dlaczego taki zegar może Ci się spodobać ;) Mówi się, że osoby szczęśliwe czasu nie liczą. Ale czy to automatycznie oznacza, że nie potrzebujemy zegarków w naszych domach, mieszkaniach czy nawet w biurze? Oczywiście, że nie, ponieważ nowoczesne zegary nie tylko ukazują nam odpowiednią godzinę, ale stanowią jeszcze ważny element dekoracyjny naszych wnętrz. Wymiary takich zegarów ściennych, a zarazem ich faktura czynią je wyjątkowe. Czasem zamiast długiego i uciążliwego remontu warto wprowadzić do wnętrza kilka dodatków które mogą je całkowicie odmienić. 

Nasze nowoczesne zegary naprawdę nie mają dużych wymagań; wystarczy płaska powierzchnia, no i trochę miejsca na  ścianie. Jedyne o czym należy pamiętać to fakt, że przy farbach lateksowych czasami musimy wspomóc się klejem który można znaleźć w naszym sklepie. 

.

Nowoczesny design

Nasze zegary stanowią alternatywne rozwiązanie dla wiszących dodatków, ramek czy obrazów. Jeśli więc uwielbiamy prosty, a zarazem pomysłowy design to warto abyśmy rozważyli pomysł powieszenia takiego zegara u siebie w domu. 

Nasze zegary mają maksymalne średnice do 120 cm. Łatwo więc sobie wyobrazić, że jeśli mamy puste miejsce na ścianie które chcielibyśmy zapełnić taki zegar wpasowałby się tam idealnie. To rozwiązanie ma jeszcze jedną ogromną zaletę - jeśli mamy mniej miejsca zegar dopasujemy idealnie do niego (dzięki naszemu specjalnemu szablonowi). 

Wielu z nas chętnie przebywa w pomieszczeniach, w których dominuje jeden kolor, co oznacza, że rezygnujemy już z wzorzystych tapet i kolorowych ścian. Właśnie na takich ścianach świetnie odnajdują się zegary ścienne 3D. Takie ściany umożliwiają właściwe wyeksponowanie ich najważniejszych walorów. 

/

Warto na końcu dodać, że...

Niektórzy rezygnują z takich dekoracji, jak zegary ścienne, ponieważ są wyczuleni na ich głośne mechanizmy. Na naszej stronie - najnowsze zegary ścienne posiadają tylko i wyłącznie ciche mechanizmy w których nie uraczy się klasycznego ''tykania'' Dzięki temu nawet nie odczujemy, że w danym pomieszczeniu działa zegarek, a na pewno skutecznie poprawią one wystrój niejednego pomieszczenia. 

Teraz pozostaje nam przykręcić wskazówki i pozdejmować folię zabezpieczającą z cyfr. 

/

A tak nasz zegar może finalnie wyglądać

.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl