Wersje językowe
O nas

NowoczesneZegary.pl - pasja i jakość

.

to marka która prężnie działa od wiosny 2016 roku. W naszym e-sklepie znajdziesz nowoczesne zegary ścienne jakich nie ma w żadnym zwykłym sklepie. W większości jesteśmy bezpośrednim importerem produktów które oferujemy - co przekłada się na konkurencyjne ceny

Dlaczego warto nas wybrać


Nasz sklep to nie tylko duża ilość zawsze dostępnych w naszym magazynie zegarów ściennych. Jako firma kładziemy nacisk na profesjonalizm i wysoką jakość obsługi. Naszym najważniejszym celem jest długofalowe zadowolenie Klienta ponieważ wierzymy, że zbudowanie solidnej marki musi mieć mocne fundamenty. 

Co zyskujesz kupując u nas?

.

Pewność i bezpieczeństwo, że gdy Twoje zamówienie się zgubi u przewoźnika nie będziesz czekać, aż się znajdzie - po prostu wyślemy do Ciebie kolejny zegar. Gwarancję, że jeśli wystąpi jakaś usterką Twoją reklamację rozpatrzymy w ciągu 3 dni roboczych. Wysyłkę  realizowaną z reguły tego samego dnia co zamówienie - jeśli zostało złożone w dzień roboczy do 11:00. Fachowość - znamy nasze zegary ścienne; sami je testujemy i sprawdzamy tak by zawsze udzielić precyzyjnej odpowiedzi na każde pytanie. Miłą i przyjemną obsługę Klienta - skontaktuj się z nami i się przekonaj :)


Gdzie się znajdujemy?

.

W samym centrum Szczecina, przy ulicy Monte Cassino 18B mamy swój magazyn. Tutaj także (100m od Jasnych Błoni) możesz odebrać swoje zamówienie po uprzednim kontakcie z nami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl